De Badu alpha 12 zwembadpomp is een stille circulatiepomp voor zwembaden tot 65m3, geoptimaliseerd als nooit tevoren. De nieuw geconfigureerde hydrauliek vertoont een uitmuntend rendement. Deze zelfaanzuigende zwembadpomp is geschikt voor de 65m3 (opzet) zwembaden.
De Badu Alpha is een centrifugaalpomp met een geïntegreerd filtermandje en een mechanical seal. Deze seal is gemonteerd op een waaier naaf. De waaier naaf is uit kunststof gemaakt. De motoras en de pompas komen niet in contact met het zwembadwater, waardoor er een volledige elektrische scheiding is!
De Badu Alpha wordt ingezet voor circulatie van zwembadwater in een filterinstallatie. De pomp is zelfaanzuigend waardoor deze max. 2 meter boven of max. 3 meter onder het waterniveau geplaatst kan worden.
De Badu Alpha 12 is direct online te bestellen bij Zwembad Company. Indien er vragen zijn over het product of je twijfelt over je zwembadpomp keuze neem dan contact op met ons deskundig team of bezoek de showroom in Venray.
| Merk | Speck |
| Pompcapaciteit | 14m³/u |
| Zelfaanzuigend | Ja |
| Voltage | 230 Volt |
| Mechanical seal | Kool/Keramiek/NBR |
| Materiaal | Polypropyleen |
| Grootte zwembad | 65 m3 |
| Opgenomen / Afgegeven vermogen | P1 0,65 / P2 0,45kW |